Kontakt
Sem vložte podnadpis

Telefon: 776 877 565

E-mail: zvonecnik@seznam.cz

Registrace na fórum 2019 Měnící se svět a ekologická řešení.


Jak se k nám dostanete: Fórum 2019 se odehrává v Černínském paláci na adrese Loretánské náměstí 101/5, Praha 1. Nejbližší je zastávka Pohořelec (tramvaj 22 a 25), parkovací možnosti v okolí jsou omezené.


Letní ekologická akademie je projektem ekologické platformy Zvonečník a dalších partnerů. Má diskusní, vzdělávací a oddychový program. Nabízí prostor pro reflexi různých úrovní politiky, vystoupení různých osobností, odborníků a politiků, směřuje k věcným debatám a možnosti poznat se blíže mezi sebou. Fórum 2019 se zaměří na Česko v mezinárodním kontextu a nezávisle na něm proběhnou pobytové poznávací výpravy za přírodou v Krkonoších (jde o samostatné nezávislé akce v letním období v širokém slova smyslu).


Navštivte také tématické stránky Zvonečníku:

enechudoba.cz (energetická chudoba)  potravinynejsouodpad.cz (plýtvání a kvalita potravin)  klimazmeny.cz (klimatické změny a nová ekonomika)  vodakrajina.eu (pro vodu a krajinu)  prirodebliz.cz (přírodě blíž)  zahradni.net (ekologické zahrady)  ekoedu.cz (vize pro ekologickou edukaci)  dopravnikombinace.cz (kombinovaná doprava)  emisezdopravy.cz (emise z dopravy)  mestaregiony.cz (města a regiony)