Kontakt
Sem vložte podnadpis

RNDr. Jiří Jakl (tajemník platformy Zvonečník)

Telefon: 776 877 565

E-mail: zvonecnik@seznam.cz


Registrace na Letní ekologickou akademii 2017.


Jak se k nám dostanete: Páteční odpolední a sobotní dopolední program se odehrává v budově FTVS na adrese José Martího 269/31, Praha 6. Snadno se sem dostanete autobusy či metrem trasy A ze stanice "Nádraží Veleslavín" (je tu také nádraží ČD na trati na Kladno) a pokračováním tramvají do zastávky "Vozovna Vokovice". Žlutou velkou budovu FTVS uvidíte po levé straně. Vejděte hlavním vchodem, kde již budou směrovky k posluchárně P1.


Letní ekologická akademie v Divoké Šárce je projektem ekologické platformy Zvonečník a Masarykovy demokratické akademie. Má diskusní, vzdělávací a oddychový program. Nabízí prostor pro reflexi různých úrovní politiky, vystoupení různých osobností, odborníků a politiků, směřuje k věcným debatám a možnosti poznat se blíže mezi sebou. Ročník 2017 již zaměříme také na mezinárodní spolupráci a zkušenosti.


Navštivte také tématické stránky Zvonečníku:

enechudoba.cz (energetická chudoba)  potravinynejsouodpad.cz (plýtvání a kvalita potravin)  klimazmeny.cz (klimatické změny a nová ekonomika)  vodakrajina.eu (pro vodu a krajinu)  prirodebliz.cz (přírodě blíž)  zahradni.net (ekologické zahrady)  ekoedu.cz (vize pro ekologickou edukaci)  dopravnikombinace.cz (kombinovaná doprava)  emisezdopravy.cz (emise z dopravy)  mestaregiony.cz (města a regiony)